Med květový 750g

219 Kč
Skladem (>5 ks)

Med květový AGNES 750g

Sladká záležitost pro každodenní použití. Poctivý med od našich včelstev tvořený z nektarů a pylů nejen našich sadů, luk a zahrad. Rozmanitost zdejší přírody dává medu pestrost živin a unikátnost chuti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med květový AGNES

Náš květový med je význačný tím, že obsahuje hodně rostlinných bílkovin ve formě pylu. Tím je předurčen zejména pro posílení organismu po psychické nebo fyzické námaze. Dobře stravitelné cukry v medu obsažené Vám nejenom uspokojí chuť, ale celkově nastartují organismus a to okamžitě. Kromě cukrů med obsahuje i spoustu dalších přírodních látek jako aminokyseliny, minerální látky jako železo, měď, fosfor, vápník a hořčík.

MED AGNES - Dobré věci z dobrého kraje. Skutečný med od skutečných včelařů. Chováme stovky včelstev v oblasti luk a lesů našeho kraje. A máme k tomu spousty důvodů - ku příkladu ten, že včely potřebujeme k opylení našich sadů. 

Víte, že...

Přirozenou vlastností každého medu je jeho postupná krystalizace, která ale nemá žádný vliv na jeho kvalitu? Pokud Vám med doma zkrystalizuje, uvedete ho zpět do tekutého stavu jeho opatrným zahřátím, pozor ale na teplotu, která by neměla přesáhnout 40 - 50 stupňů Celsia, aby se nezničily cenné enzymy a další látky v medu obsažené. Lze tak učinit ve vodní lázni nebo teplým vzduchem.

Med je historicky první lidské sladidlo, známé již od počátku civilizace.

objem: 750 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochutnej
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz